Smolenice majú unikátnu atmosféru aj potenciál. Napriek tomu naša obec len detskými krôčikmi smeruje k tomu, aby dokázala skutočne vyťažiť z príjemného prostredia a skvelých ľudí, ktorí tu žijú.

Za ostatných päť rokov sme hodne popísali o tom, čo sa nám v Smoleniciach nepozdáva a ako by sa čo dalo vyriešiť inak. Snáď aj lepšie. Veríme, že prišiel čas zužitkovať naše profesné skúsenosti so správou vecí verejných… a pustiť sa do aktívnej práce na lepšej verzii Smoleníc. V novembrových komunálnych voľbách sa budeme uchádzať o vašu podporu. A máme aj plán!

Dokázali sme ho zostaviť vďaka početným prechádzkam obcou, neustálym rozhovorom aj kope cenných podnetov od mnohých z vás. Obsahuje 20 konkrétnych návrhov v štyroch oblastiach, ktorými mienime nadviazať na všetko dobré, čo sa v Smoleniciach doteraz urobilo a posunúť ich ešte o kus ďalej. Aby bola naša obec skutočne príjemným a funkčným miestom pre život.

Nie je to však hotový produkt. Tento plán ladíme presne tak, ako si predstavujeme spravovanie obce. Je to návrh, ktorý bude kompletný až k nemu prebehne verejná diskusia. Výsledkom teda nebude plán dvoch kandidátov, ale pokiaľ možno všetkých občanov. Preto sa viac než inokedy tešíme na vaše pripomienky, doplnenia a vôbec spätnú väzbu! Tak ako vždy, či už osobne, alebo na našu známu emailovú adresu: redakcia@smolenican.sk

Napíšte nám!